Terminarz
KOLEJKA 1
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2017-08-19 17:00:00Drzonkowianka Racula2 - 0Falubaz II Zielona Góra
2. 2017-08-19 16:00:00LKP Stypułów2 - 3Dąb II Przybyszów
3. 2017-08-19 16:00:00Orzeł Szlichtyngowa2 - 1GKS Siedlisko
4. 2017-08-20 13:00:00MKS Nowe Miasteczko2 - 1Błękitni Lubięcin
5. 2017-08-19 16:00:00TKKF Chynowianka Zielona Góra3 - 2Ikar Zawada
6. 2017-08-19 16:00:00Pogoń Przyborów1 - 1Sparta Łężyca
7. 2017-08-20 16:00:00Avia Siedlnica0 - 2Czarni Rudno
KOLEJKA 2
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2017-08-26 16:00:00Falubaz II Zielona Góra1 - 2Czarni Rudno
2. 2017-08-26 17:00:00Sparta Łężyca9 - 0Avia Siedlnica
3. 2017-08-26 16:00:00Ikar Zawada0 - 6Pogoń Przyborów
4. 2017-08-26 16:00:00Błękitni Lubięcin1 - 2TKKF Chynowianka Zielona Góra
5. 2017-08-26 16:00:00GKS Siedlisko1 - 4MKS Nowe Miasteczko
6. 2017-08-27 16:00:00Dąb II Przybyszów3 - 0Orzeł Szlichtyngowa
7. 2017-08-26 17:00:00Drzonkowianka Racula6 - 1LKP Stypułów
KOLEJKA 3
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2017-09-02 11:00:00LKP Stypułów1 - 7Falubaz II Zielona Góra
2. 2017-09-02 16:00:00Orzeł Szlichtyngowa3 - 1Drzonkowianka Racula
3. 2017-09-02 16:00:00MKS Nowe Miasteczko0 - 3Dąb II Przybyszów
4. 2017-09-02 16:00:00TKKF Chynowianka Zielona Góra1 - 2GKS Siedlisko
5. 2017-09-02 14:00:00Pogoń Przyborów3 - 1Błękitni Lubięcin
6. 2017-09-03 16:00:00Avia Siedlnica0 - 4Ikar Zawada
7. 2017-09-02 16:00:00Czarni Rudno0 - 2Sparta Łężyca
KOLEJKA 4
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2017-09-09 00:00:00Falubaz II Zielona Góra - Sparta Łężyca
2. 2017-09-09 00:00:00Ikar Zawada - Czarni Rudno
3. 2017-09-09 00:00:00Błękitni Lubięcin - Avia Siedlnica
4. 2017-09-09 00:00:00GKS Siedlisko - Pogoń Przyborów
5. 2017-09-09 00:00:00Dąb II Przybyszów - TKKF Chynowianka Zielona Góra
6. 2017-09-09 00:00:00Drzonkowianka Racula - MKS Nowe Miasteczko
7. 2017-09-09 00:00:00LKP Stypułów - Orzeł Szlichtyngowa
KOLEJKA 5
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2017-09-16 00:00:00Orzeł Szlichtyngowa - Falubaz II Zielona Góra
2. 2017-09-16 00:00:00MKS Nowe Miasteczko - LKP Stypułów
3. 2017-09-16 00:00:00TKKF Chynowianka Zielona Góra - Drzonkowianka Racula
4. 2017-09-16 00:00:00Pogoń Przyborów - Dąb II Przybyszów
5. 2017-09-16 00:00:00Avia Siedlnica - GKS Siedlisko
6. 2017-09-16 00:00:00Czarni Rudno - Błękitni Lubięcin
7. 2017-09-16 00:00:00Sparta Łężyca - Ikar Zawada
KOLEJKA 6
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2017-09-23 00:00:00Falubaz II Zielona Góra - Ikar Zawada
2. 2017-09-23 00:00:00Błękitni Lubięcin - Sparta Łężyca
3. 2017-09-23 00:00:00GKS Siedlisko - Czarni Rudno
4. 2017-09-23 00:00:00Dąb II Przybyszów - Avia Siedlnica
5. 2017-09-23 00:00:00Drzonkowianka Racula - Pogoń Przyborów
6. 2017-09-23 00:00:00LKP Stypułów - TKKF Chynowianka Zielona Góra
7. 2017-09-23 00:00:00Orzeł Szlichtyngowa - MKS Nowe Miasteczko
KOLEJKA 7
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2017-09-30 00:00:00MKS Nowe Miasteczko - Falubaz II Zielona Góra
2. 2017-09-30 00:00:00TKKF Chynowianka Zielona Góra - Orzeł Szlichtyngowa
3. 2017-09-30 00:00:00Pogoń Przyborów - LKP Stypułów
4. 2017-09-30 00:00:00Avia Siedlnica - Drzonkowianka Racula
5. 2017-09-30 00:00:00Czarni Rudno - Dąb II Przybyszów
6. 2017-09-30 00:00:00Sparta Łężyca - GKS Siedlisko
7. 2017-09-30 00:00:00Ikar Zawada - Błękitni Lubięcin
KOLEJKA 8
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2017-10-07 00:00:00Falubaz II Zielona Góra - Błękitni Lubięcin
2. 2017-10-07 00:00:00GKS Siedlisko - Ikar Zawada
3. 2017-10-07 00:00:00Dąb II Przybyszów - Sparta Łężyca
4. 2017-10-07 00:00:00Drzonkowianka Racula - Czarni Rudno
5. 2017-10-07 00:00:00LKP Stypułów - Avia Siedlnica
6. 2017-10-07 00:00:00Orzeł Szlichtyngowa - Pogoń Przyborów
7. 2017-10-07 00:00:00MKS Nowe Miasteczko - TKKF Chynowianka Zielona Góra
KOLEJKA 9
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2017-10-14 00:00:00TKKF Chynowianka Zielona Góra - Falubaz II Zielona Góra
2. 2017-10-14 00:00:00Pogoń Przyborów - MKS Nowe Miasteczko
3. 2017-10-14 00:00:00Avia Siedlnica - Orzeł Szlichtyngowa
4. 2017-10-14 00:00:00Czarni Rudno - LKP Stypułów
5. 2017-10-14 00:00:00Sparta Łężyca - Drzonkowianka Racula
6. 2017-10-14 00:00:00Ikar Zawada - Dąb II Przybyszów
7. 2017-10-14 00:00:00Błękitni Lubięcin - GKS Siedlisko
KOLEJKA 10
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2017-10-21 00:00:00Falubaz II Zielona Góra - GKS Siedlisko
2. 2017-10-21 00:00:00Dąb II Przybyszów - Błękitni Lubięcin
3. 2017-10-21 00:00:00Drzonkowianka Racula - Ikar Zawada
4. 2017-10-21 00:00:00LKP Stypułów - Sparta Łężyca
5. 2017-10-21 00:00:00Orzeł Szlichtyngowa - Czarni Rudno
6. 2017-10-21 00:00:00MKS Nowe Miasteczko - Avia Siedlnica
7. 2017-10-21 00:00:00TKKF Chynowianka Zielona Góra - Pogoń Przyborów
KOLEJKA 11
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2017-10-28 00:00:00Pogoń Przyborów - Falubaz II Zielona Góra
2. 2017-10-28 00:00:00Avia Siedlnica - TKKF Chynowianka Zielona Góra
3. 2017-10-28 00:00:00Czarni Rudno - MKS Nowe Miasteczko
4. 2017-10-28 00:00:00Sparta Łężyca - Orzeł Szlichtyngowa
5. 2017-10-28 00:00:00Ikar Zawada - LKP Stypułów
6. 2017-10-28 00:00:00Błękitni Lubięcin - Drzonkowianka Racula
7. 2017-10-28 00:00:00GKS Siedlisko - Dąb II Przybyszów
KOLEJKA 12
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2017-11-04 00:00:00Falubaz II Zielona Góra - Dąb II Przybyszów
2. 2017-11-04 00:00:00Drzonkowianka Racula - GKS Siedlisko
3. 2017-11-04 00:00:00LKP Stypułów - Błękitni Lubięcin
4. 2017-11-04 00:00:00Orzeł Szlichtyngowa - Ikar Zawada
5. 2017-11-04 00:00:00MKS Nowe Miasteczko - Sparta Łężyca
6. 2017-11-04 00:00:00TKKF Chynowianka Zielona Góra - Czarni Rudno
7. 2017-11-04 00:00:00Pogoń Przyborów - Avia Siedlnica
KOLEJKA 13
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2017-11-11 00:00:00Avia Siedlnica - Falubaz II Zielona Góra
2. 2017-11-11 00:00:00Czarni Rudno - Pogoń Przyborów
3. 2017-11-11 00:00:00Sparta Łężyca - TKKF Chynowianka Zielona Góra
4. 2017-11-11 00:00:00Ikar Zawada - MKS Nowe Miasteczko
5. 2017-11-11 00:00:00Błękitni Lubięcin - Orzeł Szlichtyngowa
6. 2017-11-11 00:00:00GKS Siedlisko - LKP Stypułów
7. 2017-11-11 00:00:00Dąb II Przybyszów - Drzonkowianka Racula
KOLEJKA 14
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2018-03-16 00:00:00Falubaz II Zielona Góra - Drzonkowianka Racula
2. 2018-03-16 00:00:00Dąb II Przybyszów - LKP Stypułów
3. 2018-03-16 00:00:00GKS Siedlisko - Orzeł Szlichtyngowa
4. 2018-03-16 00:00:00Błękitni Lubięcin - MKS Nowe Miasteczko
5. 2018-03-16 00:00:00Ikar Zawada - TKKF Chynowianka Zielona Góra
6. 2018-03-16 00:00:00Sparta Łężyca - Pogoń Przyborów
7. 2018-03-16 00:00:00Czarni Rudno - Avia Siedlnica
KOLEJKA 15
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2018-03-23 00:00:00Czarni Rudno - Falubaz II Zielona Góra
2. 2018-03-23 00:00:00Avia Siedlnica - Sparta Łężyca
3. 2018-03-23 00:00:00Pogoń Przyborów - Ikar Zawada
4. 2018-03-23 00:00:00TKKF Chynowianka Zielona Góra - Błękitni Lubięcin
5. 2018-03-23 00:00:00MKS Nowe Miasteczko - GKS Siedlisko
6. 2018-03-23 00:00:00Orzeł Szlichtyngowa - Dąb II Przybyszów
7. 2018-03-23 00:00:00LKP Stypułów - Drzonkowianka Racula
KOLEJKA 16
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2018-03-30 00:00:00Falubaz II Zielona Góra - LKP Stypułów
2. 2018-03-30 00:00:00Drzonkowianka Racula - Orzeł Szlichtyngowa
3. 2018-03-30 00:00:00Dąb II Przybyszów - MKS Nowe Miasteczko
4. 2018-03-30 00:00:00GKS Siedlisko - TKKF Chynowianka Zielona Góra
5. 2018-03-30 00:00:00Błękitni Lubięcin - Pogoń Przyborów
6. 2018-03-30 00:00:00Ikar Zawada - Avia Siedlnica
7. 2018-03-30 00:00:00Sparta Łężyca - Czarni Rudno
KOLEJKA 17
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2018-04-06 00:00:00Sparta Łężyca - Falubaz II Zielona Góra
2. 2018-04-06 00:00:00Czarni Rudno - Ikar Zawada
3. 2018-04-06 00:00:00Avia Siedlnica - Błękitni Lubięcin
4. 2018-04-06 00:00:00Pogoń Przyborów - GKS Siedlisko
5. 2018-04-06 00:00:00TKKF Chynowianka Zielona Góra - Dąb II Przybyszów
6. 2018-04-06 00:00:00MKS Nowe Miasteczko - Drzonkowianka Racula
7. 2018-04-06 00:00:00Orzeł Szlichtyngowa - LKP Stypułów
KOLEJKA 18
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2018-04-13 00:00:00Falubaz II Zielona Góra - Orzeł Szlichtyngowa
2. 2018-04-13 00:00:00LKP Stypułów - MKS Nowe Miasteczko
3. 2018-04-13 00:00:00Drzonkowianka Racula - TKKF Chynowianka Zielona Góra
4. 2018-04-13 00:00:00Dąb II Przybyszów - Pogoń Przyborów
5. 2018-04-13 00:00:00GKS Siedlisko - Avia Siedlnica
6. 2018-04-13 00:00:00Błękitni Lubięcin - Czarni Rudno
7. 2018-04-13 00:00:00Ikar Zawada - Sparta Łężyca
KOLEJKA 19
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2018-04-20 00:00:00Ikar Zawada - Falubaz II Zielona Góra
2. 2018-04-20 00:00:00Sparta Łężyca - Błękitni Lubięcin
3. 2018-04-20 00:00:00Czarni Rudno - GKS Siedlisko
4. 2018-04-20 00:00:00Avia Siedlnica - Dąb II Przybyszów
5. 2018-04-20 00:00:00Pogoń Przyborów - Drzonkowianka Racula
6. 2018-04-20 00:00:00TKKF Chynowianka Zielona Góra - LKP Stypułów
7. 2018-04-20 00:00:00MKS Nowe Miasteczko - Orzeł Szlichtyngowa
KOLEJKA 20
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2018-04-27 00:00:00Falubaz II Zielona Góra - MKS Nowe Miasteczko
2. 2018-04-27 00:00:00Orzeł Szlichtyngowa - TKKF Chynowianka Zielona Góra
3. 2018-04-27 00:00:00LKP Stypułów - Pogoń Przyborów
4. 2018-04-27 00:00:00Drzonkowianka Racula - Avia Siedlnica
5. 2018-04-27 00:00:00Dąb II Przybyszów - Czarni Rudno
6. 2018-04-27 00:00:00GKS Siedlisko - Sparta Łężyca
7. 2018-04-27 00:00:00Błękitni Lubięcin - Ikar Zawada
KOLEJKA 21
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2018-05-04 00:00:00Błękitni Lubięcin - Falubaz II Zielona Góra
2. 2018-05-04 00:00:00Ikar Zawada - GKS Siedlisko
3. 2018-05-04 00:00:00Sparta Łężyca - Dąb II Przybyszów
4. 2018-05-04 00:00:00Czarni Rudno - Drzonkowianka Racula
5. 2018-05-04 00:00:00Avia Siedlnica - LKP Stypułów
6. 2018-05-04 00:00:00Pogoń Przyborów - Orzeł Szlichtyngowa
7. 2018-05-04 00:00:00TKKF Chynowianka Zielona Góra - MKS Nowe Miasteczko
KOLEJKA 22
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2018-05-11 00:00:00Falubaz II Zielona Góra - TKKF Chynowianka Zielona Góra
2. 2018-05-11 00:00:00MKS Nowe Miasteczko - Pogoń Przyborów
3. 2018-05-11 00:00:00Orzeł Szlichtyngowa - Avia Siedlnica
4. 2018-05-11 00:00:00LKP Stypułów - Czarni Rudno
5. 2018-05-11 00:00:00Drzonkowianka Racula - Sparta Łężyca
6. 2018-05-11 00:00:00Dąb II Przybyszów - Ikar Zawada
7. 2018-05-11 00:00:00GKS Siedlisko - Błękitni Lubięcin
KOLEJKA 23
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2018-05-18 00:00:00GKS Siedlisko - Falubaz II Zielona Góra
2. 2018-05-18 00:00:00Błękitni Lubięcin - Dąb II Przybyszów
3. 2018-05-18 00:00:00Ikar Zawada - Drzonkowianka Racula
4. 2018-05-18 00:00:00Sparta Łężyca - LKP Stypułów
5. 2018-05-18 00:00:00Czarni Rudno - Orzeł Szlichtyngowa
6. 2018-05-18 00:00:00Avia Siedlnica - MKS Nowe Miasteczko
7. 2018-05-18 00:00:00Pogoń Przyborów - TKKF Chynowianka Zielona Góra
KOLEJKA 24
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2018-05-25 00:00:00Falubaz II Zielona Góra - Pogoń Przyborów
2. 2018-05-25 00:00:00TKKF Chynowianka Zielona Góra - Avia Siedlnica
3. 2018-05-25 00:00:00MKS Nowe Miasteczko - Czarni Rudno
4. 2018-05-25 00:00:00Orzeł Szlichtyngowa - Sparta Łężyca
5. 2018-05-25 00:00:00LKP Stypułów - Ikar Zawada
6. 2018-05-25 00:00:00Drzonkowianka Racula - Błękitni Lubięcin
7. 2018-05-25 00:00:00Dąb II Przybyszów - GKS Siedlisko
KOLEJKA 25
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2018-06-01 00:00:00Dąb II Przybyszów - Falubaz II Zielona Góra
2. 2018-06-01 00:00:00GKS Siedlisko - Drzonkowianka Racula
3. 2018-06-01 00:00:00Błękitni Lubięcin - LKP Stypułów
4. 2018-06-01 00:00:00Ikar Zawada - Orzeł Szlichtyngowa
5. 2018-06-01 00:00:00Sparta Łężyca - MKS Nowe Miasteczko
6. 2018-06-01 00:00:00Czarni Rudno - TKKF Chynowianka Zielona Góra
7. 2018-06-01 00:00:00Avia Siedlnica - Pogoń Przyborów
KOLEJKA 26
Lp. Data Gospodarze Wynik Goście
1. 2018-06-08 00:00:00Falubaz II Zielona Góra - Avia Siedlnica
2. 2018-06-08 00:00:00Pogoń Przyborów - Czarni Rudno
3. 2018-06-08 00:00:00TKKF Chynowianka Zielona Góra - Sparta Łężyca
4. 2018-06-08 00:00:00MKS Nowe Miasteczko - Ikar Zawada
5. 2018-06-08 00:00:00Orzeł Szlichtyngowa - Błękitni Lubięcin
6. 2018-06-08 00:00:00LKP Stypułów - GKS Siedlisko
7. 2018-06-08 00:00:00Drzonkowianka Racula - Dąb II Przybyszów
Dodał: Administrator